HAKKIMIZDA

Bodrum’un tam kalbinde yer alan Smart City Suites, farklı bir konaklama deneyimi yaşatmak üzere tümüyle yenilendi ve Temmuz 2018 itibarıyla misafirlerini ağırlamaya başladı. Smart City Suites, Bodrum’un merkezinde, gerçek anlamıyla bir Bodrum tatili yaşamak isteyenler için ideal bir konuma sahip.

Güne başlarken gözünüzü 1406 yılında St. Jean şövalyeleri tarafından inşa edilen Bodrum Kalesi manzarası ile açıyorsunuz. Kahvaltı ederken sizi tarihin sayfalarında dolaştırıyor, gün batımında ise romantik esintilere götürüyoruz.

Smart City Hotel’de konakladığınızda Bodrum merkez plajlarına ve çarşıya 2 dakika, otogara 5 dk., Milta Marina’ya 10 dk. yürüme mesafesindesiniz. Ayrıca dilerseniz 20 adımda sahile inip, birbirinden çok farklı zevklere uygun restoranlara, kafe ve barlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Dalış gruplarından, yelken yarışçılarına, balayı çiftlerinden, dünyanın dört bir tarafından gelen uluslararası misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.Farklı fiyat seçeneklerini ve uygun konaklama alternatiflerimizi öğrenmek için lütfen  bizi arayın.

© Smart City Hotel Bodrum